• Yeni
Diptyque Audio
Diptyque Audio

Diptyque Audio DP77

Diptyque Audio DP77

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Diptyque Audio DP77, sade görünümünün arkasında, önemli bir teknoloji ve bilgi birikimi (know-how) barındıran ve Gilles Douziech ile Eric Poix’nın birlikte tasarladıkları bir izodinamik panel hoparlör. Patentli “Push Pull Bipolar Magnet” (PPBM) prensibiyle çalışan 0.132 m2 alana sahip mid/bas membranı ve 30 cm uzunluğunda “ribbon” (şerit) tiz ünitesi var. Son derece yüksek mekanik rijiditeye sahip sandviç yapısı, kabin renklendirmesinden (coloration) tümüyle arınmış bir sesin teminatı oluyor.

DP77, derinliğinin son derece ince (yalnızca 2 cm) olmasından ötürü her türlü iç mekanla kolayca uyum sağlayabilecek ve kişiselleştirilmesi mümkün olan ufak boyutlu bir panel hoparlör. Markanın en üst high-end modelleriyle tümüyle eşdeğer kalite standartlarında ve en iyi bileşenlerle üretildiği için de, sıra dışı ve son derece gerçekçi bir ses performansına sahip.

DP77’ler devasa bir hoparlör gibi çalıyor! Dinleyen tüm müzikseverleri, sesinin bütünlüğü, tutarlılığı ve inanılması güç sahne boyutlarıyla şaşırtmayı başardı. Bu özelliklere, müthiş bir saydamlık, hız, çözünürlük ve boyutlarıyla orantısız bir bas performansı da eklendiğinde ortaya referans oluşturacak nitelikte bir panel hoparlör çıkıyor.

DP77 hoparlörler, odyofiller dışında, profesyoneller ve müzik yapımcıları tarafından da, sergi mekanlarında, kamusal alanlarda veya müzik enstrümanlarının sesinin güçledirilmesinde kullanılmakta.

Teknik Özellikler:

Tipi: 2-yollu
Duyarlılığı (1m / 1W): 84 db
Empedansı: 6 ohm
Maksimum sürücü güç: 150 W (önerilen ampli > 60 W)
Ebatlar (Y / E / D) : 77 x 47 x 2 cm
Ağırlık: 11 kg

*PPBM: Patentli “Push Pull Bipolar Magnet” sistemi. Basların daha alt frekanslara inmesini ve ani geçişlere mükemmel bir kontrol sağlıyor.

ürün broşürü (Fransızca)

Yorumlar:

DP77 hoparlörler VUMETRE dergisinden "REMARQUABLE!" (Olağanüstü) ödülünü aldı
 


 

Yazıda, DP77'leri sese çok cazip bir açıklık ve benzeri olmayan bir transparans getirdiği, dinamiklerin düşük volümde bile korunduğu ve çok pahalı hoparlörlerin bile bu performansla rekabet etmesinin zor olduğu söyleniyor.

yazının tamamı

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.