• Yeni
DH Labs - Silver Sonic
DH Labs - Silver Sonic

Air Matrix

AirMatrix

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

DH Labs'in yeni ve tescilli Air Matrix Dielektrik (yalıtkan) Malzemesi'ni kullanan Air Matrix kablonun ortaya çıkışıyla ara kablo (interconnect) tasarımında yeni bir sayfa açılmış oldu. Gerçekte %60'ı havadan oluşan bu malzeme yalıtkansızlığa giden yoldaki son durak. Bunun sonucu olarak da sahne detayı ve derinlik artıyor, çok keskin bir odaklama sağlanıyor ve müzik dinleme neredeyse görsel bir deneyime dönüşüyor. Bu tür bir performans artışı, Silver Sonic markasının alameti farikasına dönüşmüş olan nötraliteyi daha da artırıyor.

Düşük kapasitanslı ve tümüyle ekranlı Air Matrix, uzun kablo kullanımı gerektiren durumlar için idealdir. Her bir kablonun iki ucuna RCA veya altın kaplı OFC XLR konektörler itinayla monte edilmiştir. Air Matrix, DH Labs'in kablo konusundaki tüm birikimlerinin sonucu olarak ortaya çıkmıştır, bunu gerçekleştirirken de kalite / fiyat oranının yüksek tutulması felsefesinden de ödün vermemeye özen gösterilmiştir.


Yorumlar:

Bound for Sound dergisinde çıkmış olan Martin De Wulf imzalı yazıdan bir alıntı:

"... orta sesler ve alt-orta sesler grenden ve gürültüden o derece arınmış ki - aynı zamanda akışkan ve detay dolu. Bu ara kablo, tonal renklerin kompleks ve zengin dünyalarının kilidini çok başarılı bir şekilde açıyor. Orijinal performansın ortamıyla ilgili bilgileri pussuz ve bulutsuz bir şekilde iletiyorlar..."

yazının tamamı


AudioXpress dergisinde çıkmış olan yazıdan bir alıntı

"...Enstrümanların etrafındaki daha büyük açıklık ve hava hissi ile birlikte, ince detay ve çözünürlükteki artış, en belirgin farkları.

Tizler çok saydam, pürüzsüz ve tonal dengesi çok nötr. Bu kablonun çözünürlüğünün çok yüksek oluşu sahnedeki odaklamayı da artırıyor, bunun sonucunda da gerçeklik duygusu yüksek bir üç boyutlu ses ortamı ortaya çıkıyor..."

yazının tamamı


audioMUSINGS

audioMUSINGS dergisinde çıkmış olan Jim Grudzien imzalı yazıdan bir alıntı:

"...Bu kablolar sistemimde yadsınamayacak bir fark yaptı. CD çalarımla amplim arasına bağladığımda farkettiğim ilk şey bas oldu.

XLO/PRO 100 kablomla kıyaslandığında bas daha dolu, derin ve belirgindi. XLO'da beğendiğim tizlerde hiç bir detay kaybı oluşmadı. Orta sesler de daha dolu ve daha zengindi. Bu kabloyla her tür müziği dinlemek büyük bir keyif oldu. Gecenin sonunda müzik sistemimi kapamak istemedim...

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.