• Yeni
DH Labs - Silver Sonic
DH Labs - Silver Sonic

Silver Sonic BL-1

SilverBL-1

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

SILVER SONIC BL-1 Series II, kendi fiyat aralığı içinde piyasada mevcut en yüksek ses performansı ile güvenilirliği birarada sunan üst düzey bir ara kablo. Büyük beğeni kazanmış Silver Sonic T-14 model yüksek çözünürlüklü hoparlör kablosunun geleneğine uygun olarak, Silver Sonic BL-1 de A.B.D.'de imal edilmekte ve yüksek saflıkta gümüş, Teflon ve OFC bakır içermekte.

SILVER SONIC BL-1 hem RCA ve hem de XLR tipi konektörlerle kullanıma elverişli olan dengeli tasarıma sahip. %100 ekranlı olan bu kablo hiçbir gürültü ve parazitten etkilenmeksizin dijital cihazların yakınında kullanılabilir. İletkenleri yavaş çekilmiş ve üstü saf gümüş kaplı OFC (oksijenden arınmış) bakır. Gümüş kaplama kalınlığı baz metal OFC bakır ile maksimum sinerji sağlayacak şekilde seçilmiş. İletkenlerin üzerlerinde kullanılan yalıtkanlar ise özel bir Teflon kopolimer.


Silver Sonic BL-1, sinyal kaybını en aza indirebilmek için, kalın, 20 AWG iletkenler kullanıyor. Her makara tek tek test ediliyor ve Teflon yalıtkanlar endüstrinin kullanmakta olduğu en yüksek standardlara sahip.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.