• Yeni
SteinMusic
SteinMusic

DE-3

DE-3

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

DE-2 ünitede mevcut olan bir manyetik alan jeneratörü tarafından özel bir elektromanyetik dizi uygulanmakta. DE-3 ünitede ise sekiz adet manyetik alan jeneratörü bulunuyor. Bu elektromanyetik dizi, koşullandırılacak kalemler üzerinde her şartta düzenli ve güçlü bir etki yaratılmasını sağlıyor. Bu maksatla ferrit gövde üzerinde bakır teller kullanılmış. Ferrit'in özellikleri uygulanacak diziye uygun olarak seçilmiş ve yumuşak demir yapısı manyetik alan dizisinin belirlenmiş alan üzerinde sabit olarak dağılımını sağlıyor. Bakır sargı ise, üst düzey bir kontrol elde edilebilmesi açısından, köprü devre modunda düşük distorsiyonlu bir ampli tarafından sürülmekte. DE-2'de tek kanallı bir ampli kullanılıyor, DE-3'te ise çift kanallı ve her bir kanalı daha güçlü bir ampli kullanılmakta.

 

Yorumlar:

 
Mete Kızavul beyin Turkey Forum sitesine yazmış olduğu "Stein DE-2 CD Demagnetizer Şaka gibi" başlıklı yazı şöyle:


Arkadaşlar merhaba, geçenlerde SteinMusic'in ürettiği Stein D2 CD demaganetizerinden aldım. sonuç ise inalmıyacak bir farklılık yarattı ŞAKA gibi!
Dinliyeceginiz CD'yi bu aletin üstüne koyup 10 sn gibi kısa bir demaganezite yapıyorsunuz sonra CD playerin sesinde çok olumlu farklılıklar oluyor öyle kafam karıştı ki
evime gelen bütün arkadaşlarıma demosunu yaptım. Tam magic bir alet!

Neler mi fark ediyor? Sahne büyüyor, arka sessizlik, şimdiye kadar duymadığım sesleri duydum, vs. vs... Bundan sonra da bütün CD'lerimi tekrar dinlemeye başladım.
Çok hifi dergisi gibi yorum oldu ama.....!

Tek şunu söyliyeyim: acayip bir müzikallik geliyor bu ufak aletle. Kablolar da demagnetize ediliyormuş, daha bunu denemedim.

Sonra teste hanım ile devam ettim bir baktım ki bizim hatun 10 yaş gençleşmiş, gözler mavi ve de gülüyor... yok yok burda bir işe yaramadı alet error verdi!!!!! Migreni var, migreni var !!!! diye rapor yazdı.

Sonuç: CD dinliyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.