• Yeni
DH Labs - Silver Sonic
DH Labs - Silver Sonic

D-110

D-110

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

D-110, AES/EBU tipte "balanced" 110 Ohm'luk hassas bir dijital kablodur. AES/EBU kablolar CD Çalarlar ile harici DAC üniteleri bağlamak için 75 Ohm'luk koaksiyal kabloların alternatifidir.

Silver Sonic D-110 kaliteden ödün vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Fiyat gözetmeksizin, ses performansı açısından piyasada mevcut aynı kategorideki diğer kabloların üzerindedir veya en kötü ihtimalle onlarla denk seviyededir. Bu derece yüksek ses performansı, mevcut en iyi malzemeleri en yüksek kalite kontrol seviyesiyle biraraya getirerek mümkün olmuştur.

Dijital ara kablo imalatının en kritik yanı kablo boyunca empedans karakteristiğinin değişkenlik göstermemesini sağlamaktır. D-110 kabloda bu hedef, kalınlığı yalnızca 0.05mm tolerans dahilinde tutulan PTFE yalıtkan malzeme kullanımıyla sağlanmıştır.


D-110 kablonun diğer özellikleri ise, daha iyi iletkenlik için gümüş kaplı bakır iletkenlerin kullanılması, kablolar arası mesafenin sabit tutulması için çubuk tel ayırıcılar kullanılması ve gürültü ve enterferansa kalkan oluşturan %100 ekranlamanın mevcudiyetidir. DH Labs'in kendi imalatı olan ve altın kaplı OFC bakır uçlara sahip XLR konektörler de kalite yönünden piyasada mevcut diğer XLR konektörlerin çok üzerindedir. 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.