• Yeni

Stein Music Speaker Match

Stein Music Speaker match

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Speaker Match ve Speaker Match Plus aynı işi yapan iki ayrı model. Çift olarak satılıyor ve hoparlörünüzün girişlerine, hoparlör kablolarına paralel bir şekilde bağlanıyor. Babana uçlarının ortası delik yapılmış ve hoparlör kablonuzun banana uçlarını, eğer gerek görülürse,Speaker Match ünitesinin banana uçlarına da bağlamak mümkün.

Sisteminizin sesine yapacağı katkı Positive Feedback e-dergisinin yorumcusu tarafından çok iyi özetlenmiş. Tabii en doğrusu Timpani'yi ziyaret edip neticeyi kendi kulaklarınızla duymak.

 

 

 

 


Yorumlar:

Fransız Haute Fidelite dergisinin Şubat 2013 sayısında SteinMusic Speaker Match Plus ile ilgili iki tam sayfalık çok etraflı bir değerlendirme yazısı çıkmış.

Yazının son bölümünde şöyle denmiş:

" Speaker Match Plus'ı denemek onu satın almak demektir. Bu bir aksesuarın çok ötesinde, son derece gerekli ve tavsiye edeceğim bir bileşen."

Ayrıca "En İyi Değer" (Meilleur Achat) ödülü de verilmiş.Positive Feedback e-dergisinin 61. sayısında çıkmış olan yazıdan bir alıntı:

"… Çözünürlükteki artış ve her tür distorsiyon seviyesinin azalması çok belirgin, anında gerçekleşiyor ve üst bir lige ait. Baslar daha derine iniyor, daha derrak, daha temiz ve daha dramatik. Sahne daha geniş ve derin. Tınılar daha zengin ve daha gerçekçi. Faz distorsiyonu çok daha düşük ve artık sahneyi bulandırmıyor. Sisteminiz ve hoparlörünüz ne derece iyi ve transparan ise netice daha da belirginleşiyor. Dinlediğim birçok müzikte hoparlörim kayboldu, her zaman olduğundan çok daha sık bir şekilde…

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.