• Yeni
SteinMusic
SteinMusic

InLine Power 2 Signature

power02

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Çalışma prensibi:
Bir iletkenden elektrik akımı geçtiği zaman bu akıma dik açılı bir manyetik alan oluşur. Bu değişmeyen bir fizik kuralıdır. SteinMusic'in geliştirmiş olduğu yeni teknoloji sayesinde içinden akım geçen kablonun etrafında oluşan manyetik alan tümüyle düzensiz bir yapıya dönüşüp kendi kendini etkisizleştiriyor.

InLine Power 2 konvansiyonel anlamda bir cereyan filtresi değildir.


InLine Power devrede değilken

InLine Power ile

Sese etkisi:
Inline Power 2'nin standart modeli için aşağıdaki yorumları yapmıştık. Signature modeli kullanıldığında ise sesin organik dokusu daha da doğallaşıyor ve tüm diğer etkilerde önemli artışlar oluyor.

"Seste oluşan iyileşmenin niteliği ve hatta niceliğiyle, SteinMusic InLine Power 2'nin bugüne kadar test ettiğimiz ve satışını yaptığımız aksesuarların en etkinlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Entrümanlar birinden ayrışırken, sahne büyüyüp, derinleşiyor. Arka plan sessizliğinde önemli bir artış oluyor. Ve belki de en önemlisi enstrümanların tınılarındaki doğallaşma. InLine Power 2'yi bir süre dinledikten sonra yerinden çıkardığınızda enstrümanların tınılarındaki tatsızlaşmaya (tenekeleşmeye), gövdesizleşmeye şaşırıyorsunuz (özellikle akustik sazlarda)!
Bu ürünü Timpani'de dinleyen, satın alan ve evinde test eden dostlarımızın tümünün görüşleri aynı yönde. Test etmenizi mutlaka öneririz."

Kullanım şekli:
Sisteminizdeki tüm cihazları bir çoklu prizde toplayıp InLine Power 2 Signature ünitesini bu çoklu prizin girişinde kullanmanızı öneriyoruz. En büyük etki bu şekilde sağlanıyor. 15 Amper'lik kapasitesi olduğundan cihazların tümünü bağlamak herhangi bir sorun oluşturmuyor.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.