• Yeni
ifi Audio
ifi Audio

iFi Audio Micro iUSB Power

İfi Audio Micro

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

iFi Audio Micro iUSB Power

Tüm USB cihazlarının (USB DAC, USB Amfiler ve USB Hoparlörler vs.) en önemli ortak parçası güç kaynağıdır.  USB sistemi de Audio gibi kendi güç kaynağını barındırır.  Taşınabilir USB bellekten tablet bilgisayara kadar her türlü cihazı çalıştırmaya uygun olmasına karşın, yüksek kalitede müzik çalmak için parazit üretmeyen uygun bir güç kaynağı olmaktan uzaktır.

Piyasadaki tüm USB ses cihazlarının kalitesini arttırmak amacıyla, sadece daha iyi bir güç kaynağı değil, tüm ses cihazları için en iyi güç kaynağı geliştirmeyi hedefledik.  iUSB ile alçak sesli pasajlar fısıltı gibi, yüksek patlamalar daha güçlü ve aradaki bütün sesler de daha zengin, canlı ve parazitten arınmış olacak.

Standart Usb Çıkışı  İUSB Power ile Usb Çıkışı

 

Ultra-sessiz bir USB güç kaynağı tasarlamak başlı başına bir mühendislik başarısı.  Biz birkaç adım ileri gittik.  Super Regulator teknolojisi çok-aşamalı ve çok-dizili, filtre özelliğine sahip güç arıtması sağlıyor.  Bunun için Audio için özel tasarlanmış bir USB güç kaynağı ünitesi bile kullandık.  %0.5 gibi mükemmel voltaj hassasiyeti ile, iUSB 9 voltluk bir kuru bataryadan dahi daha sessiz.

Ölçeklemek için örnek vermek gerekirse, eğer iUSBPower’ın DC güç kaynağı voltajı hemen yanınızda patlayan yüksek kalibreli bir silahın çıkardığı sese eşit olarak düşünülürse (acı verici, genelde 140 dB olarak alınır), iUSBPower’ın kendi ürettiği ses insan kulağı tarafından duyulmayacak kadar düşük seviyede olacaktır.

IsoPower sistemi USB ses cihazlarınızın bağlantısını yapmak için yepyeni bir yöntem.  Standart USB bağlantı opsiyonunun yanısıra, yeni iFi çift-yollu Gemini USB kablolarıyla beraber mühendislerimiz güç ve ses data hatlarını ayırmayı sağlayan IsoPower sistemini geliştirdiler.  Ara bağlantılarınızla güç kablolarınızı bir arada kullanmıyorsanız USB bağlantınız neden böyle çalışsın?

IsoPower data ve güç kabloları arasında oluşan paraziti tamamen ortadan kaldırır.  USB ses datanızı kirlilikten arındırır ve güç kaynağı kablolarından USB sinyal gürültüsünü temizleyerek USB ses cihazınızın maksimum performansla çalışmasını sağlar.

Mühendislerimiz gelişmiş IsoEarth teknolojisini spesifik olarak iUSBPower için geliştirdiler. Bu teknoloji bilgisayarınızla USB ses cihazınız arasındaki gürültülü DC topraklama bağlantısını ortadan kaldırarak topraklama gürültüsünü 10 kat azaltıyor.  Böylece USB ses cihazınız mümkün olan en temiz ortamda çalışarak müziğinizin tam anlamıyla akıcı olmasını sağlıyor.

 

Teknik Özellikler :    
Çıkış Voltajı : 5V±0.5%
Çıkış Akımı : 1A
Çıkış Gürültüsü : 0.1uV(0.0000001V)
High-Speed USB 2.0: : 480Mbps
Giriş Voltajı : AC 100 – 240V, 50/60Hz
: (Ultra Low-Noise Adaptör)
Güç Tüketimi : < 9W (Güç verdiği usb cihaz dahil)
Ölçüler B x E x Y : 158 x 68 x 28 mm
Ağırlık : 195 (0.43lbs)

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.