• Yeni
DH Labs - Silver Sonic
DH Labs - Silver Sonic

D-75

D-75

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

D-75, dijital odyo sinyallerinin kayıpsız aktarımı için büyük bir titizlikle tasarlanmış 75 ohm değeri çok hassas olan bir koaksiyal dijital kablodur. Bu kablo yaygın olarak CD veya DVD transport üniteleriyle harici bir DAC ünitesi arasında dijital aktarım için kullanılır. Sahip olduğu birçok özellik bu kabloyu dijital odyo aktarımı için tasarlanmış benzerlerinden yukarıda bir noktada konumlandırmakta.

Değişkenlik göstermeyen bir empedans sağlayabilmek için tek damar (çubuk tipte) ve gümüş kaplı bir iletken kullanılmıştır. Tek damar iletken kullanımı kablonun içinde oluşabilecek sinyal yansımalarını en aza indirdiği için dijital veri aktarımındaki önemi çok büyüktür. Bu tek damarlı çubuk iletken, kapalı hücreli ve hava kabarcıklı bir Teflon yalıtkan içine gömülmüştür. Bu tipteki Teflon yalıtkanın dielektrik değeri son derece düşüktür ve dielektrik emilimi ve kaybı çok aza indirilmiştir.

Çift katmanlı ekranlama yapılarak kablo gürültüden en üst düzeyde korunmuştur. Mylar kaplı %100 alüminyum ekran ile sık dokulu ikinci katman toprak direncini en aza indirmektedir. Örgülü dokunun mekanik basıncı, parazit pikleri önlemek için ("VSWR spikes") tam olması gerektiği miktarda tutulmuştur.
Bütün bu çabaların sonucunda da 2 Gigahertz'lik frekansların ötesinde bile son derece sıradışı bir performans sunan bir kablo ortaya çıkmıştır.

D-75 kablolar her iki ucu RCA konnektörlerle veya bir ucu RCA, diğer ucu BNC veya her iki ucu da BNC konektörlü olarak sunulmaktadır.

Diğer DH Labs Silver Sonic kablolarda olduğu gibi D-75 kablo da performans sınıf ortalamasının çok daha altında bir fiyattan satılmaktadır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.