• Yeni
DH Labs - Silver Sonic
DH Labs - Silver Sonic

D-750

D-750

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

eni Silver Sonic D-750 kablo, çok hassas 75 ohm sinyal aktarımı için tasarlanmış, son derece düşük kayıplı bir dijital koaksiyal kablodur. Çok popüler olan D-75'in yerini almıştır ve bu kablonun günümüzün kompleks dijital sinyallerini iletmekteki çok beğenilen özelliklerini daha da ileriye taşımaktadır. Bu tür bir kablonun en yaygın kullanımı bir CD veya DVD transportun dijital çıkışını harici bir DAC üniteye bağlamaktır. Bu kabloda mevcut olan özellikler, dijital ses aktarımında, ona önemli bir üstünlük sağlamaktadır.

Empedans değerini kablo içinde olabildiğince sabit tutabilmek için tek damarlı gümüş kaplı bir iletken kullanılmıştır. Tek damarlı iletken sinyal kırılmalarını ve yansımalarını en aza indirmektedir ve bu özellik hassas dijital veri iletimi için hayati niteliktedir. Merkezdeki bu iletkenin etrafında DH Labs'in tasarımı olan ve çok yüksek yalıtkanlık özelliğine sahip Air-PTFE Matrix yalıtkan bulunmaktadır. Piyasada mevcut yalıtkanlara kıyaslandığında bu malzeme en düşük kayıba sahiptir ve frekans aralığında en az değişkenlik gösteren sönümlenme yaratır.

 

Gürültü çift katmanlı ekranlamayla engellenmiştir. Gürültüyü tümüyle dışarda tutabilmek için kablonun %100'ü kaplanmıştır. Alüminyum Mylar ile birlikte yoğun örgü kombinasyonu topraklama direncini minimumda tutmaktadır. "VSWR spikes" ("VSWR sivri uçları) adı verilen fenomeni (ki buna daha yaygın olarak jitter da denmektedir) en aza indirebilmek için örgü ekran çok kontrollü bir gerginlik uygulanarak hassas bir şekilde örülmüştür. Bu çabaların sonucunda da ortaya 2 Gigahertz'in çok üstlerine kadar optimal dengeli ve yüksek dinamik özellikleri olan, hassas sinyal aktarımı yapabilen bir kablo çıkmıştır.

DH Labs geleneğine uygun olarak D-750 koaksiyal kablo performansının çağrıştıracağı fiyat seviyesinin çok altında satılmaktadır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.