• Yeni
Rega
Rega

Rega Ear

Rega Ear

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Güç Beslemeler ve Gürültü azaltma
Düşük gürültülü ve tümüyle regüle edilmiş güç beslemesiyle, EAR ampli Brio-R'nin devre felsefesini farklı bir boyuta taşımıştır. Ana trafonun dışarıya alınmasıyla gürültü minimum seviyeye indirilmiştir. EAR, IEC 268-15 tarafından belirlenmiş voltaj şartnamesinde istenenden daha da iyi bir değer sağlamaktadır. Bu özelliği ve düşük çıkış empedansı sayesinde gerek stüdyo kullanımı ve gerekse hi-fi kulaklık amplisi olarak son derece elverişlidir. Normal dinleme seviyelerinde EAR ampli "Class A" olarak çalışmaktadır.

Yüksek Kalitede Bileşenler
EAR amplide, üst düzey bir ses performansı elde edebilmek için yüksek kalitede bileşenler kullanılmaktadır. Darligton çıkış transistörleri ile birlikte, ses sinyalinin kritik bölgelerinde Poliyester film ve Nichicon FG kapasitörler kullanılmıştır.

EAR, son derece basit bir şekilde amplinizin teyp çıkışına bağlanır. Kulaklığınızın bağlantısı ise ön yüzdedir. Teyp çıkışlarını başka bir maksatla da kullanmak istemeniz durumunda, arka yüzünde buna olanak sağlayan ek bir çift çıkış da bulunur.

 

 
EAR ile ilgili video

 


Yorumlar:

Hi-Fi News dergisinin Ocak 2014 sayısında çıkmış olan yazıdan kısa birkaç alıntı:

"...Ton zenginliğinden aydınlığa, detaydan dinginliğe, tüm alanlarda parladı. Yapay ve elektronik bir ses değil, gerçek müzisyenlerin doğal bir ortamda gerçek enstrümanlarla çaldıkları bir müziği dinliyorsunuz. Musical Fidelity'nin benzer bir fiyata sattığı cihazla kıyasladığınızda anında yapılan süpermarket kahvesinden gerçek kahveye geçiyorsunuz...

...Rega EAR, enstrümanları sahnenin daha uzak sol ve sağ köşelerine yerleştirerek çok geniş bir sahne oluşturuyor.."

yazının tamamı

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.