• Yeni
SteinMusic
SteinMusic

DE-2

DE-2

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Dinleyeceğiniz CD'yi, her dinleme öncesinde, DE-2 üniteye yerleştirip düğmesine basıyorsunuz. Düğmenin etrafındaki mavi ışık 10 saniye sonra sönünce koşullanmış CD'niz dinlemeye hazır durumada. Koşullanmamış bir CD'ye kıyasla (ya da öncesi ve sonrası arasındaki) farklar şu benzetmeyle özetlenebilir:
Odaklaması çok iyi olmayan bulanık bir fotograf ile çok iyi odaklanmış, net, pırıl pırıl bir fotograf. Enstrümanlar birbirlerinden ayrışmış, aralarına hava girmiş ve her şey tiril tiril. Buna ek olarak da çok daha iyi bir bas kontrolü. Bu çok önemli bir fark ve duymadan inanılacak türden bir şey değil!

 

Yorumlar:

 
Mete Kızavul beyin Turkey Forum sitesine yazmış olduğu "Stein DE-2 CD Demagnetizer Şaka gibi" başlıklı yazı şöyle:


Arkadaşlar merhaba, geçenlerde SteinMusic'in ürettiği Stein D2 CD demaganetizerinden aldım. sonuç ise inalmıyacak bir farklılık yarattı ŞAKA gibi!
Dinliyeceginiz CD'yi bu aletin üstüne koyup 10 sn gibi kısa bir demaganezite yapıyorsunuz sonra CD playerin sesinde çok olumlu farklılıklar oluyor öyle kafam karıştı ki
evime gelen bütün arkadaşlarıma demosunu yaptım. Tam magic bir alet!

Neler mi fark ediyor? Sahne büyüyor, arka sessizlik, şimdiye kadar duymadığım sesleri duydum, vs. vs... Bundan sonra da bütün CD'lerimi tekrar dinlemeye başladım.
Çok hifi dergisi gibi yorum oldu ama.....!

Tek şunu söyliyeyim: acayip bir müzikallik geliyor bu ufak aletle. Kablolar da demagnetize ediliyormuş, daha bunu denemedim.

Sonra teste hanım ile devam ettim bir baktım ki bizim hatun 10 yaş gençleşmiş, gözler mavi ve de gülüyor... yok yok burda bir işe yaramadı alet error verdi!!!!! Migreni var, migreni var !!!! diye rapor yazdı.

Sonuç: CD dinliyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.