• Yeni
ifi Audio
ifi Audio

iFi Audio Micro iUSB 3.0

İFİ Audio Micro iUSB 3.0

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

iFi Audio Micro iUSB 3.0

 

Yepyeni mikro iUSB3.0, gelişmiş bilgisayar ses teknolojisinde çığır açıyor.

Yeni mikro iUSB3.0, önceki sürümünün gösterdiği başarının anahtarı olan PowerStation® teknolojisini PowerStation+® olarak geliştirirken aynı zamanda Active Noise Cancellation+®, REclock®, REbalance® ve REgenerate® gibi birçok modern USB ses teknolojisini de sizlere sunuyor.

 

Total USB Solution+® (Eksiksiz USB Çözümü), Tüm USB Ses Parazitlerinden Sizi Kurtarır

 

Mikro iUSB3.0, düşük kaliteli sese yol açan başlıca 8 USB Ses sorununu çözer:

• Sinyalleri dengeler

• Statik gürültüleri baskılar

• USB paket gürültüsünü baskılar ve temiz usb güç üretir

• Elektromanyetik/radyo frekansı gürültülerini baskılar

• Topraklama gürültüsünü baskılar

• Direnç uyumsuzluklarını giderir

• USB sinyali sapmalarını ( Jitter ) önler

• Sinyal bütünlüğünü sağlar

Ve ayrıca listede olmayan birçok USB bağlantılı ses sıkıntısı iFi tarafından çözülmüştür.

 

Yepyeni, Akıllı Teknoloji

 

Mikro iUSB3.0’ın gürültü tabanı daha da geliştirilerek olağanüstü 0.1uV (ya da 0.0000001V) değerine indirildi. Bu, ölçülebilecek değerlerin limitlerini zorluyor. Ünlü ses analiz şirketi Audio Precision dahi mikro iUSB3.0’ın değerlerini ancak ölçebildi.

 

Askeri radar teknolojilerine eşdeğer Active Noise Cancellation +® (Aktif Gürültü Giderimi)

 

Askeri radar teknolojilerinden (Fransız askeri jet uçağı Dassault Rafale’in Thales Spectra radar parazit önleme sisteminden) ilham alan iFi, bu teknolojiyi kullanarak Active Noise Cancellation+®’ı (Aktif Gürültü Giderimi) geliştirdi. Bu devrim niteliğindeki atılım sayesinde bu teknoloji, sürekli geliştirilen iFi USB ses teknolojilerinin temel taşı hâlini aldı.

Bir hava savunma radarı belirli bir frekansta yayın yapar; sinyal uçaktan geri yansır; uçaktaki bir alıcı sinyali alarak bir bilgisayar aracılığıyla sinyalin temel frekans ve modülasyonları analiz eder; yerleşik bir sistem sayesinde birebir aynı ve faz dışı bir sinyal üretilerek düşman radar sinyalleri etkisiz hâle getirilir.

Gürültü sinyaliyle tamamen aynı, ancak tam tersi fazda sinyal üretilerek tüm gürültüler önlenmiş olur. ANC+®, USB kullanan ses aygıtlarının en büyük düşmanı olan güç kaynağı gürültüsü için mükemmel çözümü üretir.

ANC+® aracılığıyla güç hattı yalnızca ses bantlarını alacak şekilde filtrelenir. Ölçülen 0.1uV’luk (0.0000001V) ses tabanı değeri en gelişmiş Audio Precision donanımlarının dahi ölçebilecekleri limite çok yakındır.

Ölçülen gürültü, sıradan gürültü filtrelerine oranla 100 kat ya da 40dB daha düşüktür.

Ses kayıtlarının arka plan ve içsel netlikleri bu sayede ön plana çıkar. Sesler daha doğal ve yumuşaktır. Tıpkı kaliteli bir analog ses gibi; ortam akustiğini çok daha güzel bir şekilde yansıtır. Ürünümüz bu açıdan rakipsizdir.

 

 

Yepyeni bir sinyal: REclock® /REgenerate

 

Mikro iUSB3.0, USB ses veri akışını normalize eder, tekrar üretir ve iletir. REgenerate teknolojisi, cihaza takılı tüm DAC’lara yepyeni bir USB sinyali gönderir ve REclock® teknolojisiyle normalize ederek bilgisayar kaynaklı ses bozulmalarının tamamen önüne geçer. Müzik; tıpkı gerçekteki gibi berrak,akışkan, net, derinden ve tutarlı gelir.

 

Sinyaller artık dengeli: REbalance®

 

USB sinyalleri, doğaları gereği genel olarak dengeli sinyaller olsalar da çoğu USB sinyalinde bir miktar dengesizlik ve gürültü kirliliği mevcuttur. REbalance® sayesinde DC sapmaları ortan kaldırılıp USB ses sinyalleri “yeniden dengelenerek” tamamen dengeli ve gürültüsüz hâle dönüştürülür.

 

Gelecek ellerinizde: USB3.0® ultra-hızlı 5.0 Gbps

 

iFi ürünleri, ses teknolojilerinin geleceğidir. USB3.0 standardında çalışan mikro iUSB3.0, aynı zamanda USB2.0 ile de aynı tutarlılıkta çalışır. Artan ses sinyali kalitesini karşılamak adına USB2.0’ın limiti olan 480Mbps’nin on katı hız sağlayabilen, USB3.0’ın sunduğu 5.0Gbps’lik ultra-hızlı bant genişliği kullanılır.

Bu sayede mikro iUSB3.0 ultra-yüksek kaliteli sesleri hiç teklemeden işleyebilir. Mikro iUSB3.0, şu anda ve gelecekte, ses teknolojilerinin tamamlayıcı ve ayrılmaz bir parçasıdır.

 

Bilgisayar sesleri için ‘IsoGround®’ ve ‘On/Auto’

 

Bilgisayarların toprak hatları oldukça fazla gürültü içerir. İlk mikro iUSB, bu sorunu IsoGround® teknolojisi sayesinde USB standartlarından kopmadan akıllıca çözüyordu; çünkü basit düşünüp bilgisayarı toprak hattından koparmak, USB teknolojisiyle uyumlu değildir ve sıklıkla USB bağlantı sorunlarına sebep olur. Yeni mikro iUSB3.0, kullanıcı deneyimini daha da üst noktalara taşıyabilmek adına ‘Auto/On’ (Otomatik/Açık) USB güç seçenekleri getiriyor.

iUSB3.0'ı yaparken bencil olmadık ve işi kapsamlı bir şekilde ele aldık. İki çift usb çıkışı ile iUSB3.0 odyofil kalitesinde bir  usb hub gibi çalışır.  Artık hem Dac'ınızı hem Hard Disc inizi çok kaliteli voltaj ile besleyebileceksiniz ve HDD'in kötü geri beslemesi sorun olmayacak.

Özellikler:

 

Çıkış Voltajı:

5V±%0,5

Çıkış Akımı:

2.5A (toplam)

Çıkış Gürültü Tabanı:

0.1uV (0.0000001V)

USB 3.0:

Ultra-hızlı 5.0Gbps

Giriş Voltajı:

AC 100 – 240V, 50/60Hz (iFi iPower dâhil)

Güç Tüketimi:

< 15W (üzerine takılı USB aygıtı dâhil)

Boyutlar: ( UXGXY )

158 x 68 x 28 mm

Ağırlık:

285g (0.63 lbs)

Garanti Süresi:

24 ay

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.