• Yeni
DH Labs - Silver Sonic
DH Labs - Silver Sonic

Silver Sonic T-14

T14

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Silver Sonic T-14, en yüksek ses kalitesini rakip kabloların çok altında bir fiyata sunabilmek maksadıyla DH Labs tarafından tasarlanmış Yüksek Çözünürlüklü bir hoparlör kablosudur. T-14 kabloda yüksek saflıkta gümüş, Teflon ve OFC bakır dahil piyasada mevcut en iyi malzemeler kullanılmaktadır.

Bu kablo tümüyle A.B.D.'de üretilmektedir. Tek tek kalın bir gümüş tabakasıyla kaplı yüksek saflıkta OFC Bakır teller üretimin ilk aşaması. Daha sonra bu teller sıkıca bükülerek Teflon yalıtkanla kaplanıyor.

Silver Sonic T-14 kabloda en üst kalitede (ve en pahalı) Teflon DuPont PTFE kullanılmakta. Kablonun 21.5 pF/ft gibi çok düşük bir kapasitansı var. Endüktans da çok düşük, böylece çok farklı hoparlörlerle kullanıldığında dahi son derece tutarlı bir performans elde etmek mümkün. T-14 kablonun 10ft uzunluğu, birçok  amplinin çıkış katı endüktansından daha düşük bir endüktansa sahip! Titreşim önleyici aralık pulları ve ceketin hemen altında bulunan sıkıca sarılmış örtü malzemesi, titreşimlere engel olarak kabloyu çözünürlük kaybına sebebiyet veren mikrofonik etkilerden koruyorlar. T-14 hoparlör kablosu, en derin bastan en üst tize kadar, çok keskin bir odaklama, derin bir sahne ve çok saydam bir ses sunuyor.
 

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.