• Yeni
DH Labs - Silver Sonic
DH Labs - Silver Sonic

Odyssey

Odyssey

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Odyssey hoparlör kablosu, kabloda açık ve dinamik ses arayan ama buna karşılık sonsuz bütçesi olmayan müzikseverler için ideal bir kablo. 14 awg’lik (1,6mm) OFHC bakır iletkenleri ve PE yalıtkanı ile DH Labs’in 19 yıldır şöhretini oluşturmuş doğal sesini bu kabloda da bulabiliyorsunuz. Odyssey, düşük fiyatı, esnekliği ve cazip görüntüsü ile ev sineması uygulamaları için de ideal bir kablo.

  • Çapı: 9 mm
  • Rengi: İnci beyazı
  • Yalıtkan: PE

Yorumlar:

Audio Video Revolution dergisinin Ekim 2011 sayısında DH Labs White Lightning, Odyssey ve Encore kablolarıyla ilgili güzel bir yazı çıkmış. Yazıdan kısa bir alıntı şöyle:

DH Labs’in White Lightning, Odyssey ve Encore kablolarını, Kimber, QED ve Transparent markalarından oluşan daha pahalı kabloların yerine taktım ve ciddi bir değerlendirme yapmadan yaklaşık 40 saat pişmelerine fırsat tanıdım. Kablolar biraz kendine geldikten sonra duyduğum şey son derece dengeli, doğal ve canlı bir sesti ve yerlerini aldıkları kabloların onda biri fiyatında olduklarına dair hiç bir belirti yoktu. Bu bana çok şaşırtıcı geldi. Ana hatlarıyla, müzikte çok önemli bir akışkanlık oluştu ve bununla birlikte müthiş bir zindelik vardı ve ara geçişler hızlı ve canlıydı.”

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.