• Yeni
ifi Audio
ifi Audio

iFi Audio iPurifier 2

iFi Audio iPurifier 2

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

iFi Audio iPurifier 2

 

Yepyeni iPurifier 2, Usb filitre teknolojisinde çıtayı çok yukarılara taşıyor, bu işi bizden kim daha iyi yapabilir merak ediyoruz ?

Yeni iPurifier 2, önceki sürümünün gösterdiği başarı geliştirirken aynı zamanda Active Noise Cancellation+®, REclock®, REbalance® ve REgenerate® gibi birçok modern USB ses teknolojisini de sizlere sunuyor.

 

İçersinde en son USB teknolojilerini barındıran yeni iPurifier 2 malzeme kalitesi ile de göz kamaştırıyor. Uçaklarda kullanılan kalitedeki aluminyum cnc de işlenip üzeri titanyumla kaplanmıştır.

Askeri radar teknolojilerine eşdeğer Active Noise Cancellation +® (Aktif Gürültü Giderimi)

Askeri radar teknolojilerinden (Fransız askeri jet uçağı Dassault Rafale’in Thales Spectra radar parazit önleme sisteminden) ilham alan iFi, bu teknolojiyi kullanarak Active Noise Cancellation+®’ı (Aktif Gürültü Giderimi) geliştirdi. Bu devrim niteliğindeki atılım sayesinde bu teknoloji, sürekli geliştirilen iFi USB ses teknolojilerinin temel taşı hâlini aldı.

Bir hava savunma radarı belirli bir frekansta yayın yapar; sinyal uçaktan geri yansır; uçaktaki bir alıcı sinyali alarak bir bilgisayar aracılığıyla sinyalin temel frekans ve modülasyonları analiz eder; yerleşik bir sistem sayesinde birebir aynı ve faz dışı bir sinyal üretilerek düşman radar sinyalleri etkisiz hâle getirilir.

Gürültü sinyaliyle tamamen aynı, ancak tam tersi fazda sinyal üretilerek tüm gürültüler önlenmiş olur. ANC+®, USB kullanan ses aygıtlarının en büyük düşmanı olan güç kaynağı gürültüsü için mükemmel çözümü üretir.

ANC+® aracılığıyla güç hattı yalnızca ses bantlarını alacak şekilde filtrelenir. Ölçülen 0.1uV’luk (0.0000001V) ses tabanı değeri en gelişmiş Audio Precision donanımlarının dahi ölçebilecekleri limite çok yakındır.

Ölçülen gürültü, sıradan gürültü filtrelerine oranla 100 kat ya da 40dB daha düşüktür.

Ses kayıtlarının arka plan ve içsel netlikleri bu sayede ön plana çıkar. Sesler daha doğal ve yumuşaktır. Tıpkı kaliteli bir analog ses gibi; ortam akustiğini çok daha güzel bir şekilde yansıtır. Ürünümüz bu açıdan rakipsizdir.

 

 

Yepyeni bir sinyal: REclock® /REgenerate

 

Mikro iUSB3.0, USB ses veri akışını normalize eder, tekrar üretir ve iletir. REgenerate teknolojisi, cihaza takılı tüm DAC’lara yepyeni bir USB sinyali gönderir ve REclock® teknolojisiyle normalize ederek bilgisayar kaynaklı ses bozulmalarının tamamen önüne geçer. Müzik; tıpkı gerçekteki gibi berrak,akışkan, net, derinden ve tutarlı gelir.

 

Sinyaller artık dengeli: REbalance®

 

USB sinyalleri, doğaları gereği genel olarak dengeli sinyaller olsalar da çoğu USB sinyalinde bir miktar dengesizlik ve gürültü kirliliği mevcuttur. REbalance® sayesinde DC sapmaları ortan kaldırılıp USB ses sinyalleri “yeniden dengelenerek” tamamen dengeli ve gürültüsüz hâle dönüştürülür.

Gelecek Garanti Altında

iFi olarak AMR de kullandığımız ileri ses teknolojilerinden faydalanıyoruz. Bu göze alındığında aynı orjinal iPrufierde olduğu gibi iP2 de güncel ve gelecekte olacak PCM/DSD/DXD formatlarını sınırlama olmaksızın desteklemeye devam eder.

Özellikler:

 

USB

Usb 2.0 ve 3.0 Desteği

Boyutlar: ( UXGXY )

62 x 19 x 18 mm

Ağırlık:

30g (0.1 lbs)

Garanti Süresi:

24 ay

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.