• Yeni
SteinMusic
SteinMusic

Harmonizer Sistemi

Harmonizer01

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Stein Music'in ödüllü Harmonizer sistemi, oda akustiğini ve buna bağlı olarak müzik sisteminizin ses performansını önemli ölçüde iyileştiren bir araç.

H2a ve H2b Harmonizer üniteler, "Black Stones" (Siyah Taşlar), "Black Diamonds" (Siyah Elmaslar) ve "Blue Diamonds" (Mavi Elmaslar) ile birlikte, önerildiği şekilde oda içine yerleştirildiklerinde ve ayarları da uygun şekilde yapıldığında sahnenin her üç boyutunda da önemli ölçüde büyüme oluyor, sesin dokusundaki detaylar artıyor ve buna bağlı olarak performansın oda içinde gerçekleşiyor algısı artıyor.

H2a ve H2b Harmonizer Üniteler:

H2a ve H2b isimli iki Harmonizer, dış görünüm olarak bir birlerinden ayırt edilemeyen iki küp. Buna karşılık farklı etkilere sahip son derece farklı iç yapıları var. Birlikte kullanıldıkları zaman birbirlerini tamamlamaktalar, bu yüzden Harmonizer'lerin (bir H2a ve bir H2b şeklinde) çift olarak kullanılması öneriliyor.

(yandaki resimde H2 harmonizör kendisi için tasarlanmış ideal yükseklikteki ayağı ile birlikte görülüyor)

Siyah Taşların görevi, H2a ve H2b Harmonizer'lerin etkisinin oda içinde dengeli olarak dağılımını sağlamak. Siyah Taşların çalışma prensibi, etkileri aynı düzeyde olmasa da, Harmonizer'lerle aynı. Siyah Taşlar, içinde hassas bir şekilde dengelenmiş üç aktif eleman barındıran karbon takviyeli epoksi reçineden oluşuyor. Bağımsız olarak kullanıldığında da farkedilen bir etkileri bulunmakla beraber, esas etkileri Harmonizer sistemle birlikte kullanıldığı zaman ortaya çıkıyor.

Siyah Elmaslar, Siyah Taşlardan etki yönünden farklılık göstermekte. Bu noktada kuantum fiziğine dayalı teknikler kullanılarak Siyah Taşlardan daha yüksek bir etki gücü elde edilmiş. Doğru yerlere yerleştirilmiş dört veya beş Siyah Elmas son derece etkili olabilmekte. İyi bir yerleşim sahnenin her üç boyutunu da etkiliyor. Siyah Elmaslar, içinde hassas bir şekilde dengelenmiş altı aktif eleman barındıran karbon takviyeli epoksi reçineden oluşuyor.

Mavi Elmaslar, Siyah Elmasların daha gelişmiş bir versiyonudur. Siyah Elmaslara kıyasla, etkileri üç kat daha yüksektir. Daha gerçekçi bir etki için Siyah Elmasların yerine kullanılabilirler. Mavi Elmaslar, içinde hassas bir şekilde dengelenmiş dokuz aktif eleman barındıran karbon takviyeli epoksi reçineden oluşuyor. Bağımsız olarak kullanıldıklarında da Mavi Elmaslardan müthiş sonuçlar almak mümkündür.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.