• Yeni
HEGEL
HEGEL

P20

P20

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

P20 Hegel'in referans ürünlerine hesaplı bir kapı aralayan giriş seviyesi preamplisi.

Hegel, P20 tasarımını hafife almamış, tasarımla ilgili fikirlerin ve topolojilerin birçoğu büyük kardeşten alınmış. Biraz hafifletilmiş versiyonu olsa da, devasa sahne, kontrollü bas, zamanlama ve "buradaymışlık hissi" gibi olumlu özellikler yerli yerinde kalmış.

P20, bir alüminyum bloktan yola çıkarak imal edilmiş yüksek imalat kalitesine sahip bir uzaktan kumandayla birlikte geliyor. Kaliteyi yalnızca duymayacak, P20'nin tek tek her parçasında hissedeceksiniz. "Balanced" (XLR) ve "unbalanced" (RCA) şeklinde 5 ayrı girişi var. Ayrıca Ev Sineması (Home Theater) için bir ek giriş yapılarak müzik sisteminizi ev sineması sisteminize entegre etmeniz mümkün kılınmış. Yine hem "Balanced" (XLR) ve "unbalanced" (RCA) çıkışlar mevcut ve bir de sabit seviyeli çıkış var.

Daha önce de belirttiğmiz gibi, P20 preamplinin var oluş nedeni, parçalı ampli grubuna daha hesaplı bir giriş imkanı sunmak. Aynı zamanda da kalite / fiyat oranında yeni bir standart oluşturulması da hedeflenmiş.

Preampli, müzik sisteminin en narin parçasıdır. Bu aşamada müzik sinyali en düşük seviyededir, bu yüzden en ufak bir gürültü veya distorsiyon, görüntüyü bulandırır ve müziğe canlılığını veren küçük detayları maskeler. P20 tasarlanırken düşük fiyat seviyesinde en yüksek performans hedeflenmiş ve bu hedefe de Silikon Germanium transistörler gibi çok yeni teknolojiler kullanarak ulaşılmış. Buna ek olarak başlangıçta odyo devreleri için tasarlanmamış özel yüksek frekans bileşenleri daha önce hiç uygulanmamış şekillerde kullanılmış. Sonuçta da ortaya açık ve doğal bir sese sahip, hesaplı bir preampli çıkmış.

 

P20'nin arka görünüşü

 

ürün broşürü

kullanıcı el kitabı (İngilice)

Teknik Özellikler:

Girişler: 1 adet XLR balanced, 4 adet RCA unbalanced ve Home Theatre (ev sineması
Çıkışlar: 1 adept XLR balanced, 1 adept RCA unblanced ve 1 adept RCA kayıt
Distorsiyon: %0.005'den az
Ebat/ağırlık: 8cm x 43cm x 30cm (YxExD) / 10kg

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.