• Yeni
DH Labs - Silver Sonic
DH Labs - Silver Sonic

Power Plus

PowerPlus

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Power Plus cereyan kablosu Yüksek Saflıkta Bakır kullanılarak üretilmiştir. Bu kablonun tasarımı, çok düşük seri direnç, endüktans ve DH Labs'in, dış ortamlardan gelen gürültüleri önleyici kablo geometrisi düzenini biraraya getirmiştir.

Power Plus cereyan kablosunda iki adet 12 AWG iletken ve bir adet 12 AWG toprak bulunmaktadır. 12 AWG iletkenlerin çok düşük direnci, kablonun çok düşük endüktansıyla biraraya gelince, akım dinamiğini engellenmemekte ve gürültüyü system dışında tutulmaktadır. Kablonun tasarımı ve özel yalıtkanları da renklendirme etkisini ortadan kaldırarak genel transparansı artırmaktalar.

Bir ses sinyalinin berraklığı sistemin bileşenlerinin güç besleme devrelerinden büyük ölçüde etkilenmektedir. Bir iletkenin üzerinde akım oluştuğunda çevresinde bir manyetik alan yarattığı bilinir. Bu manyetik alan, sistem bileşenlerinin ve düşük akımlı sinyal kablolarının yakınlarında oluştuğu zaman distorsiyon ve gürültüye sebep olur. Power Plus kablo, bu manyetik alanı kontrolde tutarak, sistemle etkileşimini engeller ve sistemin gürültü seviyesini düşürür.


Yorumlar:

Serdar Acun beyin Power Plus ve Q-10 Signature kablolar ile ilgili bize 30/9/2011 tarihinde yollamış olduğu e-mail'in tamamını aşağıda sunuyoruz:

"DH Labs nasıl bir markadır, Power Plus + Q10 Signature nasıl ürünlerdir???

Ecosse'ların daha önce sistemimde yaptığı değişikliklerin beni yeterince tatmin etmiş olmasına karşın ve yenilenen bileşenlerin Ecosse'ların kendisi olduğu halde DH Labs'lar ile gelen dramatik farklar beni saatler süren test sürecinde koltuğuma kilitlemiş oldu.

Sanırım şoku atlatamadan arşivdeki yerlerinden bir bir çıkarak sehpanın üzerine yığılan onlarca albümü yerlerine koyamayacağım ve sanırım bir süre daha tek tek nelerin geliştiğini, değiştiğini hatta sınıf atladığını yazacak zamanı, daha fazla müzik dinlemeye ayıracağım. Ancak tek bir cümleyle durumu şöyle özetleyebilirim.

Gözlerim açıkken yeni DH Labs kablolar ile eski sistemimi görüyor, kapalıyken ise sadece kabloları değil tamamı değişmiş yepyeni bir sistem dinliyorum…

Bu ürünler ve marka ile tanışmama vesile olan sizlere tekrar teşekkür ederim.

İzmir’den Selamlar,

Serdar Acun"


SixMoons.com'da çıkan yazıdan bir alıntı:

"...Standard cereyan kablolarıyla kıyaslandığında Power Plus çok daha fazla dinamik, açık ve transparandı, aynı zamanda aşırı parlaklık ve yüksek frekans bozulmasında düşme sağlıyordu. Bas sesler hem daha derine iniyordu ve hem de daha kontrollüydü."

yazının tamamı


SoundStage.com'da çıkan yazıdan bir alıntı:

"...Daha düşük kalitedeki cereyan kabloları detayları kırpar ya da bir tül perde arkasından gösterir.

Power Plus gibi iyi cereyan kablolarıyla müzik dinlemek çok daha kolay oluyor. Kayıttaki detayları ve nüansları duymak için büyük bir çaba harcamanız gerekmiyor...

...Piyasada mevcut çok daha pahalı cereyan kablolarıyla kıyaslandığında DH Labs'in Power Plus cereyan kablosu mükemmel bir kalite / fiyat oranı sunuyor."

yazının tamamıAudioXpress dergisinde çıkmış olan yazıdan bir alıntı:

"...En etkileyici fark üst frekansların pürüssüzleşmesiydi, Power Plus cereyan kablosu bir köşelilik katmanını daha ortadan kaldırmıştı. Baslara daha fazla kontrol geldi, tizler temizlendi ve detaylandı...

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.