• Yeni
Blue Aura
Blue Aura

Blue Aura WS80i

Blue Aura WS80i

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

WS80i Kablosuz Hoparlör Sistemi, şık tasarım, lüks finiş, kullanım esnekliği ve müthiş bir performansı bir araya getirmiş. Bu sisteminin belki de en özgün yanı evinizin herhangi bir köşesinden kablosuz olarak yollanabilecek müzik sinyaliyle çalışması. Hoparlörler aktif olduğu için harici bir ampli gereksinimleri de yok.

Nasıl Çalışıyor?

WS80i Kablosuz Hoparlör Sistemi kullanım esnekliği gözetilerek tasarlandı. Bununla birlikte, ana müzik sisteminizin yerini tutabilecek ses kalitesine de sahipler. Örneğin verici ünite “Transmitter” bir CD Çalara bağlanabilir ve müzik kablosuz olarak dinleme odanızdaki aktif hoparlörlere yollanabilir. Alternatif olarak hoparlörlerinizi evinizin herhangi bir odasına yerleştirip bilgisayarınızla veya bir DAC üniteyle kablosuz olarak kullanabilirsiniz.

Tümüyle Kablusuz mu?

Tam olarak değil. Hoparlörlerin aktif olması, içlerinde bir amplifikatör olduğu anlamına geliyor ve bu yüzden her birinin ceryana bağlanma gereksinimi var. Bunun dışında bir kablo ihtiyacı yok. Sistem 2.4GHz’te 48.1 kHz (kabul gören CD kalitesi) örnekleme frekansı olan STS isimli kablosuz teknolojiyle çalışıyor. Mikro dalga fırınlarla, telefonlarla veya diğer kablosuz şebekelerle enterferans problemi yaşanmayan son derece sorunsuz bir sistem bu.

WS80i Kablosuz Hoparlör Sistemi iki aktif hoparlör, bir verici “Transmitter” ve çok fonksiyonlu bir uzaktan kumanda ile gerekli aksesuarlardan oluşuyor.

Hoparlörler siyah renkte çok şık yalancı deri kaplı. Transmitter son derece ufak boyutta ve sistemin aktarım merkezini oluşturuyor. Sisteminize bağlandıktan sonra hoparlörlere CD kalitesinde ses sinyali yolluyor.

Özellikler:

Her iki hoparlör de bir alıcı içerdiği için, konvansiyonel sistemlerde olduğu gibi, hoparlörlerin birbirine kabloyla bağlanma ihtiyacı yok. Evinizde veya ofisinizde kablodan arınmış temiz bir sistem oluşturuyor. Sinyalin menzili 25m.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: 235 x 150 x 215mm (Y x E x D)
Ağırlık: 3.5kg / adet
Frekans aralığı: 45 Hz - 22k Hz
Tiz ünite: 25mm yumuşak kubbe
Mid/bas ünite: 115mm kağıt koni
Ampli gücü: 45W

 

 
Blue Aura WS80i Kablosuz Hoparlör Sistemi

 

 
WS80i Kullanıcı Bilgileri

 

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.