• Yeni
BlackNoise
BlackNoise

Black Noise Mini Black

Black Noise Mini Black

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Toprak bağlantısının da diğer BlackNoise modellerine kıyasla daha verimli bir filtreleme özelliği vardır. Diğer aletlerin süzerek topağa verdikleri parazitlere karşı çok iyi bir koruma sağlar.

MiniBlack'in kendisi toprağa hiçbir kirlilik atmaz. 2300W'lık kullanım gücü de ona büyük bir esneklik sağlar.

1.45kHz
2.45kHz
10kHz
20kHz
100kHz
1MHz
100MHz+
-3db
-6db
-17db
-23db
-37db
-60db
-40db
BlackNoise MiniBlack - muhtelif frekanslardaki db cinsinden yutum. Standart 50/50 ohm giriş/çıkış empedansı ile.

Örneğin, aktif subwoofer'lar için diğer modeler fiyat/performans açısından uygun olmayabilir. MiniBlack ise bu tip bir uygulama için idealdir.

Ayrıca Plasma TV'ler, bilgisayarlar, elektrostatik hoparlörler, aktif hoparlörler, video projektörler, büyük mono ampliler MiniBlack'in filtreleme özelliklerinden ve çok etkin "surge" korumasından büyük yarar sağlarlar. Özellikle yerleşim alanı sorunu olan yerlerde (tavana monte edilmiş bir projector gibi) ufak boyutlarıyla MiniBlack çok kolay uygulanabilir.

Bu grafik BlackNoise MiniBlack filtrenin muhtelif frekanslardaki db cinsinden yutumunu göstermektedir. Sarı çizgi diferansiyel filtreleme (sadece faz veya nötr) ve mavi çizgi ise müşterek filtreleme (faz ve nötr birlikte) eğrilerini gösterir.

Bu tür ekipmanlar için Kabul edilmiş standart 50/50 ohm giriş/çıkış empedans değerleri kullanıldığı için bu grafiğin piyasada mevcut olan diğer filtrelerin grafikleriyle kıyaslanması mümkündür.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Timpani Ses ve Görüntü Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.